Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

I Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie – 29 XI 2015 r.

1. Msze Święte roratnie o godz. 6.30. Nie będzie Mszy Świętej w. o godz. 7.00. Pozostałe Msze Święte bez zmian. Roraty dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

2. W poniedziałek, 30 XI, liturgia czci św. Andrzeja Apostoła, który jest patronem ks. Andrzeja Grochowskiego naszego wikariusza. Księdzu Solenizantowi, życzmy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętego Patrona.

3. Zainteresowanych domowymi kręgami biblijnym zapraszamy we wtorek, 1 XII o godz. 19.00.

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej - Godzin Święta.

5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

6. Spotkanie Męskiego Bractwa Różańcowego w piątek po Mszy Świętej o godz. 18.00.

7. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00. Po Mszy św. wieczornej - nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Serca NMP.

8. Poświęcone opłatki wigilijne można nabyć u Sióstr przy wyjściu z kościoła. Dobrowolne ofiary za opłatki są przeznaczone na inwestycje podejmowane w naszym kościele. Informujemy, że nie roznosimy opłatków po domach.

9. Wigilijne świece Caritas będą rozprowadzone w przyszłą niedzielę.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz na fundusz Światowych Dni Młodych.

11. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowo - budowlany kościołów w Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej.

12. W przyszłą niedzielę będą zbierane datki do puszek Caritas na paczki świąteczne dla rodzin najuboższych. Będzie również kiermasz stroików świątecznych - zorganizowany przez Świetlicę Środowiskową.

13. W związku z przygotowaniem do Światowych Dni Młodych w 2016 r., zwracamy się z gorącą prośbą do rodzin naszej Parafii o przyjęcie i ugoszczenie pielgrzymów w dniach od 20 do 25 lipca 2016 r. podczas Dni Młodych w Diecezji - poprzedzających spotkanie z Ojcem Świętym w Krakowie. Prosimy o nocleg dla gości z zagranicy w wieku 14 – 35 lat, oraz o zapewnienie im śniadań a także niedzielnego obiadu w tzw. ”dniu u rodzin”(24.07). Młodzi z zagranicy są nastawieni na przeżycia religijne, a także na poznanie Polski i Polaków. Nie oczekują wygód, będą mieli własne śpiwory i karimaty. Opuszczą nocleg rano i wrócą późnym wieczorem. „Deklarację noclegową”, można otrzymać w zakrystii.

14. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

Drukuj cofnij odsłon: 911 aktualizowano: 2015-11-29 17:23 Do góry