Wtorek, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

II Niedziela Adwentu - ogłoszenia duszpasterskie - 4 XII 2016 r.

1. Dzisiaj rozpoczynam rekolekcje adwentowe. Medytacje adwentowe poprowadzi o. Patryk Zakrzewski – dominikanin, którego serdecznie witamy. W poniedziałek i we wtorek Msze Święte z kazaniem będą o godz.: 10.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi św. - pół godziny przed Mszą Świętą. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00.

2. W czwartek, 8 grudnia - uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz.: 6.30, 8.00, 10.00 i 18.00.

3. Roraty codziennie o godz. 6.30. Dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii i na fundusz remontowo - budowlany kościołów w Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

5. Poświecone opłatki wigilijne można nabyć u Sióstr przy wyjściu z kościoła. Dobrowolne ofiary za opłatki są przeznaczone na potrzeby parafialne. Informujemy, że nie roznosimy opłatków po domach.

6. W przyszłą niedzielę będą zbierane datki do puszek Caritas na paczki świąteczne dla rodzin najuboższych.

7. W niedzielę, 11 grudnia zapraszamy na charytatywny festyn przedświąteczny „Płomień Miłosierdzia” organizowany przez Caritas naszej Archidiecezji. W programie występy dziecięcych grup muzycznych, kiermasz wypieków, świec i ozdób świątecznych. Festyn będzie transmitowany przez Telewizję Polską. Wszystko to będzie się działo na placu przed naszym kościołem.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia.

9. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego za przyczyną Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

Ksiądz Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 757 utworzono : 2016-12-04 14:37 Do góry