Środa, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

III Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 24 I 2016 r.

1. W poniedziałek, 25 stycznia przypada święto Nawrócenia św. Pawła. W tym dniu kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, serdeczną gościnność i ofiary złożone na potrzeby diecezjalne i parafialne. Dziękujemy również za życzliwość dla naszych ministrantów.

4. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”, natomiast w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na półkolonie dla dzieci z naszej Świetlicy Środowiskowej.

5. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Violetta Woszyńska-Horbacz, Zofia Pietras-Dąbek, Zygmunt Kodymow, Danuta Andrzejewska, Urszula Szymańska i Helena Wiścicka. Pamiętajmy o zmarłych w naszych modlitwach.

6. Plan kolędy w tym tygodniu:

Niedziela, 24 stycznia: ul. Wawrzyniaka i Spółdzielcza - strona parzysta.

Poniedziałek, 25 stycznia: ul. Spółdzielcza strona nieparzysta oraz ul. Gorkiego od 7 do 27.

Wtorek, 26 stycznia: ul. Gorkiego od 28 do 35 oraz ul. Mickiewicza - strona
nieparzysta od 1 do 23 i strona parzysta od 4 do 26 d.

Środa, 27 stycznia: ul. Mickiewicza od 28 do 54
oraz ul. Noakowskiego od 26 do 30.

Czwartek, 28 stycznia: ul. Bolesława Śmiałego od 1 do 3, ul. Tarczyńskiego
oraz ul. 5 Lipca od 1 do 11d.

Piątek, 29 I stycznia: ul. 5 Lipca od 12 do 22 b.

Sobota, 30 stycznia: ul. 5 Lipca od 23 do 23b oraz ul. Pocztowa - część naszej
parafii.

Niedziela, 31 stycznia - kolęda dodatkowa.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.
ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 878 utworzono : 2016-01-24 12:42 Do góry