Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina Wtorek III tygodnia okresu wielkanocnego

IV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 28 I 2018 r.

1. W piątek, 2 lutego br. w Święto Ofiarowania Pańskiego zwane również Matki Bożej Gromnicznej, Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00.

2. W dniach od 1 do 3 czerwca br. odbędzie się w Szczecinie Zjazd Dużych Rodzin, którego organizatorem jest Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” przy współpracy Miasta Szczecina oraz Kurii Metropolitalnej. W związku z tym będziemy prosić o pomoc w organizowaniu noclegu dla rodzin, które przyjadą na spotkanie. Osoby i instytucje, które chciałyby przyjąć rodziny powinny zgłosić się do duszpasterzy w parafii lub uczynić to poprzez stronę internetową www.zjazd.3plus.pl. Pozostałe informacje na ten temat zostały zawarte na ulotkach i plakatach.

3. W pierwszy czwartek lutego Godzina Święta o godz. 17.00.

4. Okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej rano oraz po południu podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
5. W piątek o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy mężczyzn na wspólnotową modlitwę różańcową w intencji ich rodzin.

6. Odwiedziny chorych w sobotę - według uzgodnień z kapłanami.

7. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18.00.

8. Zainteresowanych pielgrzymką na Ukrainę - we wstępnym terminie 21-29 lipca - zapraszamy na spotkanie w niedzielę, 4 lutego o godzinie 16:00 do sali nr 1.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i ofiary złożone na potrzeby kościelne. Dziękujemy również za życzliwość dla naszych ministrantów.

10. Plan kolędy:
Niedziela, 28 I - ul. 5 Lipca od nr 10 do nr 17a.
Poniedziałek, 29 I - ul. 5 Lipca od nr 18 do 23b, ul. Pocztowa 1, 1a, 41,
Wtorek, 30 I - ul. Pocztowa cześć naszej parafii oraz ul. Królowej Korony Polskiej,
W środę, 31 I - kolęda dodatkowa.

11. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

12. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Marek Radzimkiewicz, Danuta Fabiszak, Jadwiga Petryszen. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 726 utworzono : 2018-01-29 10:22 Do góry