Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - ogłoszenia duszpasterskie - 15 V 2016 r.

1. Pod hasłem „Misja Talitha Kum 2016”, rozpoczyna się dzisiaj w Szczecinie Tydzień Ewangelizacji.

2. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

3. W poniedziałek, 16 maja br., przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Patronki Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej. W tym dniu zapraszamy wiernych do udziału we Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolity Andrzeja Dzięgi w Bazylice Archikatedralnej o godz. 18.00.

4. W poniedziałek, 16 maja czcimy św. Andrzeja Bobolę - Patron Polski oraz Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi. Z okazji imienin, Księdzu Arcybiskupowi życzymy wielu łask Bożych przez wstawiennictwo św. Patrona.

5. W poniedziałek, 16 maja po Mszy Świętej o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

6. W środę, 18 maja przypada 96. rocznica urodzin św. Jana Pawła II.

7. Nauki przedślubne - w środę o godz. 19.00.

8. W czwartek, 19 maja na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy małżonków porzuconych przez współmałżonków. Po Mszy Świętej nabożeństwo do Świętej Rodziny w intencji małżeństw i rodzin.

9. W piątek, 20 maja - Msza Święta z modlitwą o uzdrowienia będzie sprawowana wyjątkowo o godz.19.00.

10. W niedzielę, 22 maja zapraszamy do udziały w festynie rodzinnym.

11. Nabożeństwa majowe codziennie - o godz. 17.30, a przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

12. Są jeszcze wolne miejsce na pielgrzymkę do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie. Wyjazd w sobotę, 21 maja - o godz. 8.30. Powrót do Szczecina około godz. 18.00. Koszt 20 zł. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

13. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

14. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Zmarłych polecamy pamięci w modlitwie.

15. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia duszy i ciała oraz wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 892 utworzono : 2016-05-16 13:27 Do góry