Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Ogłoszenia duszpasterskie – 1 IV 2018 r.

1. W Poniedziałek Wielkanocny, 2 kwietnia - Msze Święte będą sprawowane wg planu niedzielnego. W tym dniu przypada 13. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Z tej okazji przy figurze Ojca Świętego na Jasnych Błoniach o godz. 21.00 będzie Apel Jasnogórski i modlitewne czuwanie do godz. 21.37.

2. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedź św. rano i po południu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

3. Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 9.00. Nabożeństwo pierwszej soboty po Mszy Świętej wieczornej.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na różne dzieła charytatywne, diecezjalne i parafialne.

5. Bierzmowanie w naszej parafii będzie w sobotę, 5 maja o godz. 19.00.

6. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp.: Ryszard Jesionowski, Stanisław Ratajczak i Halina Sikorska. Pamiętajmy o zmarłych w modlitwie.

7. Z okazji Zmartwychwstania Pańskiego gościom i mieszkańcom naszej parafii, solenizantom i jubilatom życzmy wszelkich łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. .

Chrystus Zmartwychwstał - Alleluja !
Prawdziwie Zmartwychwstał - Alleluja !

Drukuj cofnij odsłon: 791 utworzono : 2018-04-01 17:30 Do góry