Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

X Niedziela Roku – ogłoszenie duszpasterskie – 7 VI 2015 r.

W piątek, 12 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nieszporami o godz. 17.30 w kościele św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej - rozpocznie się procesja eucharystyczna do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na zakończenie procesji o godz. 19.00 będzie sprawowana Msza Święta połączona z zakończeniem Roku Serca Jezusowego w Sanktuarium. W tym dniu przypada również XXI Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
W piątek z racji uroczystości NSPJ - nie ma postu.

1. W oktawie Bożego Ciała, procesja z Najświętszym Sakramentem po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30.

2. Dzisiaj w całej Polce są zbierane przed kościołem ofiary na świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. W czwartek, 11 czerwca przypada 28. rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Szczecinie. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe przy figurze Ojca Świętego na Jasnych Błoniach o godz. 20.30.

4. W tym samym dniu przypada 38. rocznica święceń kapłańskich ks. abpa Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Arcybiskupie Metropolicie Szczecińsko-Kamieńskim

5. W niedzielę, 14 czerwca po Mszy Świętej o godz. 13.30 - zapraszamy na spotkanie rodziców, których dzieci przystąpią do I Komunii Świętej w 2016 r. Dzieci przystępują do I Komunii Świętej w parafiach zamieszkania.

6. Spotkanie pielgrzymów udających się do Wilna w dnach 4 – 9 lipca br., odbędzie się 14 czerwca o godz. 19.00 - w kościele.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

8. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Turniej szachowy 14 czerwca o godz. 11.30. Zgłoszenie w zakrystii.

10. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia.
- Pamiętajmy w modlitwie o zmarłym 11 czerwca 1995 r. ks. kan. Czesławie Sampławskim - proboszczu naszej parafii. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. proboszcz i księża wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 830 utworzono : 2015-06-07 11:04 Do góry