Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XI Niedziela Zwykła - ogłoszenia duszpasterskie – 12 VI 2016 r.

1. Serdecznie przepraszamy za brak ogłoszeń na naszej stronie internatowej w niedzielę 5 VI i opóźnienia z obecnymi. Powodem były problemy techniczne.

2. W ramach Światowych Dni Młodych będziemy gościli na terenie naszej parafii 40 pielgrzymów z Meksyku. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które zadeklarowały gotowość przyjęcia gości do swoich domów. Młodzi z Meksyku będą przebywali w Szczecinie w dniach od 20 lipca (środa) do 25 lipca (poniedziałek) – dzień wyjazdu. Dokładny program będzie podany.

3. W czwartek, 16 czerwca - Msza Święta w intencji małżeństw i rodzin. Po Mszy Świętej procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

4. W piątek, 17 czerwca - Msza Święta o godz.18.00 - będzie połączona z modlitwą o uzdrowienia fizyczne i duchowe, o uwolnienia z nałogów, leków, trudnych problemów.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i na budowę świątyni Opatrzności Bożej w podwarszawskim Wilanowie.

6. Trwają prace przy wymianie szyb zewnętrznych zabezpieczających witraże od strony południowej w prezbiterium naszego kościoła. Istniejące pojedyncze szyby są bardzo popękane. Zostaną wymienione na szyby klejone - bezpieczne. Podobne prace wykonaliśmy j przy witrażach w prezbiterium od strony północnej.

7. Zakupiliśmy odpowiednie materiały do wymiany starych klęczników - we wszystkich ławkach nawy głównej kościoła.

8. W niedzielę, 19 czerwca - będzie kiermasz ciast i zbiórka do puszek Caritas na kolonie dla dzieci z rodzin najuboższych.

1. Informacja dla pielgrzymów udających się do Torunia w sobotę, 18 czerwca br. Wyjeżdżamy rano o godz. 6.00 - z ul. Królowej Korony Polskiej. W programie: nawiedzenie Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Msza św. o godz. 12.00. Odwiedziny w Radio Maryja i Telewizji Trwam. Zwiedzanie Torunia. Powrót do Szczecina ok. godziny 22.30.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Pamiętajmy w modlitwach o naszych zmarłych

10. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

Ks. proboszcz i ks. wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 698 utworzono : 2016-06-14 18:03 Do góry