Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

XII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie - 25 VI 2017 r.

1. W niedzielę, 2 lipca br., na Mszy Świętej o godz. 18.00, Ks. Abp Andrzej Dzięga Metropolita Szczecińsko - Kamieński dokona instalacji relikwii Świętego Jana Pawła II - w naszym kościele parafialnym. Do udziału, w tym doniosłym wydarzeniu dla naszej Parafii, serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych.

2. We wtorek, 27 czerwca przydała święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Patronki parafii Szczecin - Golęcin.

3. W czwartek, 29 czerwca - uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4. W sobotę, 1 lipca przypada wspomnienie liturgiczne św. Ottona biskupa, Patrona Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej.

5. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 18.00 - nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

6. W ramach Krucjaty różańcowej w intencji mieszkańców naszej parafii, w lipcu będziemy się modlić za mieszkańców ul.: Międzyparkowej, Rodakowskiego, Wojska Polskiego, Wincentego Pola, Chełmońskiego, Kochanowskiego, Pawła Jasienicy, Moczyńskiego i Zaleskiego. Pamiętajmy również o modlitwie za sąsiadów.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz na kolonie dla dzieci z rodzin najuboższych.

8. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, oraz udającym się na urlopy i wakacje, życzymy opieki Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w naszym kościele, prosimy, aby wpierw uzgadniać termin ślubu w kancelarii parafialnej, a następnie podpisywać umowy z właścicielami sali weselnej.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Szczęść Boże Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 751 aktualizowano: 2017-06-26 16:41 Do góry