Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie – 19 VI 2016 r.

1. W środę, 22 czerwca po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Zakończenie w czwartek, 23 czerwca o godz. 18.00. Jerycho różańcowe to całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową. Adoracja będzie salce - kaplicy.

2. W czwartek, 23 czerwca - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek, 24 czerwca o godz. 8.00.

4. W tym tygodniu przypada 59. rocznica Święceń Kapłańskich Ks. Bpa Jana Gałeckiego i dzień Jego imienin oraz 60. rocznica Święceń Kapłańskich ks. kan. Kazimierza Tredera. Księdzu Biskupowi i Księdzu Kanonikowi - życzymy zdrowia oraz wszelkich łask Bożych.

5. W piątek, 24 VI - nabożeństwo czerwcowe rozpoczniemy wyjątkowo o godz. 17.00. Po nabożeństwie ks. kan. Kazimierz Treder będzie sprawował Mszę Świętą dziękczynną z okazji 60. rocznicy Święceń Kapłańskich. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00.

6. W sobotę, 25 czerwca - Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana ku czci św. Josemaria Escriva Założyciela Opus Dei.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

8. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy zdrowia duszy i ciała przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIEŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 634 utworzono : 2016-06-21 22:38 Do góry