Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie - 21 VI 2015 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30.

2. We wtorek, 23 czerwca - Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. Msza św. dziękczynna na zakończanie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8.00.

4. W tym tygodniu przypada 58. rocznica Święceń Kapłańskich ks. bpa Jana Gałeckiego i 59. rocznica Święceń Kapłańskich ks. kan. Kazimierza Tredera. Księdzu Biskupowi i Księdzu Kanonikowi - życzymy zdrowia oraz wszelkich łask Bożych.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

6. Caritas zbiera dzisiaj ofiary do puszek na kolonie dla dzieci z rodzin najuboższych. Podobnie będzie w przyszłą niedzielę.

7. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Kazimiera Kmiecik, Marianna Staniszewska, Zenon Majewski i Leokadia Czerniakowska. Za wszystkich zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIEŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 825 utworzono : 2015-06-21 11:08 Do góry