Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie - 22 VI 2014 r.

W piątek, 27 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również XX Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nieszporami o godz. 17.30 w kościele św. Andrzeja Boboli rozpocznie się procesja eucharystyczna do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na zakończenie procesji o godz. 19.00 Msza św. połączona z inauguracją Roku Serca Jezusowego w Sanktuarium NSPJ w Szczecinie.
W piątek z racji uroczystości nie ma postu.

1. W oktawie Bożego Ciała, procesja z Najświętszym Sakramentem po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30.

2. W poniedziałek, 57. rocznicę Święceń Kapłańskich obchodzi ks. bp Jan Gałecki, a we wtorek - 58. rocznicę - ks. kan. Kazimierz Treder. Księdzu Biskupowi i Księdzu Kanonikowi - życzymy zdrowia i obfitych łask Bożych.

3. W poniedziałek, 23 czerwca, o godz. 18.00 - Msza Święta w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

4. We wtorek, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. W czwartek, 26 czerwca o godz. 19.00 - Msza św. w intencjach dziękczynnych przez wstawiennictwo św. Josemarii Escrivy.

6. Msza św. dziękczynna na zakończanie roku szkolnego i katechetycznego w piątek o godz. 8.00.

7. W piątek o godz. 19.00 - w naszym kościele koncerty w ramach 5 Festiwalu Artelier.

8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

9. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek Caritas na kolonie dla dzieci z rodzin najuboższych.

10. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

11. Zbiórka makulatury, w piątek - 27 i w sobotę - 28 czerwca.

12. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Włodzimierz Maj i Henryk Łopatniuk. Za zmarłych - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie.

KS. PROBOSZCZ i KSIEŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 1501 aktualizowano: 2014-06-22 11:36 Do góry