Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XIII Niedziela Roku - ogłoszenie duszpasterskie - 2 VII 2017 r.

1. W czwartek - Godzina Święta o godz. 17.00.

2. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i po popołudniu od godz. 17.00, podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu.

3. .W niedzielę, 9 lipca będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej Siostry dominikanki, która pracują na Syberii.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i na dzieła charytatywne podejmowanie przez Caritas.

5. W lipcu i w sierpniu kancelaria parafialna jest czynna wg planu wakacyjnego.

6. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej pielgrzymki.

7. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, oraz udającym się na urlopy i wakacje, życzymy opieki Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ksiądz Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 697 utworzono : 2017-07-02 19:56 Do góry