Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

XIV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 09.07.2017 r.

1. We wtorek, 11 lipca liturgia kościoła czci św. Benedykta Opata, Patrona Europy.

2. Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Inauguracja pielgrzymki będzie 29 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym. Istnieje również możliwość duchowego pielgrzymowania. Pełna informacja o pielgrzymce oraz zapisach znajduje się na plakacie oraz na stronie internetowej pielgrzymki.

3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii.

4. W niedzielę, 16 lipca będziemy zbierać ofiary do puszek „Na odbudowę wieży oraz renowację katedry w Gorzowie”.

5. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, oraz przebywającym na wakacjach w Szczecinie, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Msza Święta za zmarłych w czerwcu - będzie sprawowana we wtorek, 11 VII o godz. 18.00.

7. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 701 utworzono : 2017-07-09 20:12 Do góry