Sobota, 20 kwietnia 2024 r. imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha Sobota III tygodnia okresu wielkanocnego

XVII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie – 27.07.2014 r.

1. Inauguracja XXX Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę we wtorek, 29 lipca, o godz. 7.00 - w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym. Pełna informacja o pielgrzymce i zapisach znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej www. szczecinska.pl.

2. Na czas Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki - w łączności duchowej z pielgrzymami, po Mszy św. wieczornej modlitwa różańcowa i Apel Jasnogórski.

3. W środę, 30 lipca, przypada 32. r. śm. ks. infułata Zygmunta Szelążka (proboszcza naszej parafii w latach 1957-1980) i ks. Józefa Jagiełło. Msza Święta za zmarłych kapłanów - w środę o godz. 7.00.

4. W czwartek, po Mszy Świętej o godz. 18.00 – nabożeństwo ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. W pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi świętej rano i po południu od godz. 17.00.

6. W pierwszą sobotę sierpnia, nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca MB – po Mszy Świętej o godz. 18.00.

7. Za złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

9. Rodzinom, która przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za zmarłych w minionym dniach śp. Władysławę Seredyńską, Benedykta Murawskiego i za wszystkich dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 1241 utworzono : 2014-07-27 20:14 Do góry