Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina Wtorek III tygodnia okresu wielkanocnego

XX Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 14 VIII 2016 r.

1. W poniedziałek, 15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte będą sprawowane według planu niedzielnego.
Poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy Świętej. Zachęcamy aby samemu przygotować małą wiązankę kwiatów lub ziół leczniczych. Wszytko co rośnie na działkach i polach - to dary Boże.

2. We wtorek, 16 sierpnia po Mszy Święte o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce pieszej do Myśliborza, która odbędzie się od 23 do 25 sierpnia. Inauguracja pielgrzymki o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym.

1. Archidiecezjalne Dożynki odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia br. w Pyrzycach. Prezentacja wieńców o godz. 13.30, a Msza Święta o godz. 15.00. Szczegółowy program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. Są jeszcze wolne miejsca na Archidiecezjalną Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w czwartek, 22 września - rano. Powrót w sobotę, 24 września - wieczorem.

3. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

4. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

4. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. W minionym dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Janina Kompf, Maurycy Wiśniewski i Jadwiga Krawczyk. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokuj wieczny. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIEŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 697 utworzono : 2016-08-14 08:55 Do góry