Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

XXII Niedziela Roku – ogłoszenia duszpasterskie – 28 VIII 2016 r.

1. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, będzie sprawowana w czwartek, 1 września o godz. 8.00.

2. W I czwartek miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

3. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. rano i po południu podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

4. W I sobotę września po Mszy Świętej o godz. 18.00 - nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.

5. Odwiedziny chorych według planu uzgodnionego z kapłanami.

6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz i na pomoce szkolne dla dzieci z rodzin najuboższych.

7. Trwają prace remontowo - renowacyjne ławek w naszym kościele.

8. Solenizantom, jubilatom, a zwłaszcza dzieciom i młodzieży rozpoczynającym rok szkolny i katechetyczny życzymy błogosławieństwa Bożego oraz darów Ducha Świętego.

9. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w czwartek – 22 IX, powrót w sobotę - 24 IX br.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe, składamy wyrazy współczucia. Za zmarłych z naszych rodzin, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokuj wieczny. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 822 utworzono : 2016-08-31 20:36 Do góry