Wtorek, 24 kwietnia 2024 r. imieniny: Bony, Horacji, Jerzego Środa IV tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie dowolne Św. Fidelisa z Sigmaringen, św. Jerzego

XXIV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie -14.09.2014 r. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

1. W poniedziałek, 15 IX - czcimy MB Bolesną. Po Mszy św. o godz. 18.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu z udziałem Odnowy w Duchu Świętym.

2. We wtorek, 16 września, po Mszy Świętej o godz. 18.00, procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. W roku szkolnym 2014/2015 nie będzie w naszej parafii Pierwszej Komunii Świętej.

4. Rodziców z dziećmi zapraszamy na Mszę Świętą w niedzielę o godz. 13.30.

5. Do końca września w biurze parafialnym zapisy kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum i starszych, którzy jeszcze do bierzmowania nie przystąpili. Przygotowanie bezpośrednie trwać będzie przez cały rok szkolny.

6. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

7. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na inwestycje podejmowane w naszym kościele.

8. W czwartek, 18 IX czcimy św. Stanisława Kostkę, Patrona Polski.

9. Solenizantom. jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką.

11. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp. Ewa Grygorowicz i Jerzy Honczarenko. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 1152 utworzono : 2014-09-13 21:53 Do góry