Czwartek, 25 kwietnia 2024 r. imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Czwartek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Święto Św. Marka Ewangelisty

XXVII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie – 5 X 2014 r.

1. W środę, 8 października br., w Szczecinie gościć będzie Mary Wagner, która spędziła dwa lata w więzieniu za modlitwę przed kliniką aborcyjną w Toronto w geście protestu przeciw cywilizacji śmierci. Tego dnia w bazylice archikatedralnej po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z kanadyjską obrończynią życia. Po spotkaniu adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy do udziału w Triduum Wspólnot Nieustającego Różańca, które odbędzie się od 10 do 12 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Program na tablicy ogłoszeń.

3. Mamy pragnące wspólnie się modlić w intencji swoich dzieci, zapraszamy na spotkanie informacyjne grupy „Matki w modlitwie” - dzisiaj o godz. 16.00 na plebanii.

4. Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA - o godz. 17.15.

5. Krąg biblijny w środę po wieczornej Mszy św.

6. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dla dzieci w: poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

7. W niedzielę, 12 września - DZIEŃ PAPIESKI. Młodzież w całej Polsce będzie zbierała ofiary na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W tym dniu o godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie z Panią Krystyną Łyczywek, dziennikarką, fotografem, honorową obywatelką Szczecina, która podzieli się swoimi wspomnieniami z wizyty Jana Pawła II w Szczecinie.

8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum w piątek o godz. 19.00 - w kościele.

9. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii. Dzisiaj przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie.

10. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny.

11. Są wolne miejsca na jednodniową pielgrzymkę do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, Paradyża - dawnego klasztoru cystersów i Świebodzina - gdzie jest najwyższa na świecie figura Jezusa Chrystusa. Wyjazd w sobotę 11 X, o godz. 6.15. Powrót przed godz. 18.00. Zapisy w zakrystii. Opłata w dniu wyjazdu - 50 zł.

12. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp. Roman Woźnicki, Krzysztof Gola. Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Drukuj cofnij odsłon: 1349 utworzono : 2014-10-05 09:03 Do góry