Piątek, 19 kwietnia 2024 r. imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Piątek III tygodnia okresu wielkanocnego

XXXI Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 5 XI 2017 r.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej:
„Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny z okazji 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zostanie ona odprawiona w Bazylice Archikatedralnej, 11 listopada o godz. 9.00, pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Wejmana. O godz. 11.00 na Placu Szarych Szeregów rozpocznie się uroczystość patriotyczna. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.”

1. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 19.00.

3. Osoby chętne do śpiewania zapraszamy na próby chóru w czwartki o godz. 19.00.

4. W Święto Niepodległości, 11 listopada - Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz.: 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. Msza Święta w intencji Ojczyzny będzie o godz. 10.00.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.

6. W niedzielę, 12 listopada będzie zbiórka do puszek Caritas na dzieła charytatywne realizowane w naszej parafii.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Mając na uwadze troskę o zbawienia każdego człowieka i prośbę Pana Jezusa „jedni za drugich się módlcie”, w listopadzie będziemy się za wszystkich mieszkańców ul.: 5 Lipca, Mickiewicza, Bolesława Śmiałego, Pocztowej, Tarczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Noakowskiego, Waryńskiego, Lindego.

9. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich składamy wyrazy współczucia. Za wszystkich zmarłych z naszych rodzin Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wieczny. Amen.

Drukuj cofnij odsłon: 864 utworzono : 2017-11-06 19:44 Do góry