Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina Wtorek III tygodnia okresu wielkanocnego

XXXII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 12 XI 2017 r.

1. W sobotę, 18 listopada rozpoczniemy Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, a w niedzielę, 19 listopada br. – w duchowej jedności z ogólnopolskimi obchodami rocznicy proklamacji „Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana” – ponowimy ten Akt po każdej Mszy Świętej.

2. W środę, 15 listopada Msza Święta o godz. 18.00 - będzie z udziałem Wspólnoty Emmanuel.

3. W czwartek, 16 listopada po Mszy Świętej wieczornej - procesja różańcowa do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

4. W piątek, 17 listopada o godz. 18.00 - Msza Święta będzie połączona z modlitwami o uzdrowienia. Modlitwy poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

5. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

6. Msza Święta za zmarłych w październiku, będzie sprawowana we wtorek, 14 listopada o godz. 18.00.

7. Mając na uwadze troskę o zbawienia każdego człowieka i prośbę Pana Jezusa „jedni za drugich się módlcie”, w listopadzie modlimy się za wszystkich mieszkańców ul.: 5 Lipca, Mickiewicza, Bolesława Śmiałego, Pocztowej, Tarczyńskiego, Bohaterów Warszawy, Noakowskiego, Waryńskiego, Lindego.

8. Osoby chętne do śpiewania, zapraszamy na próby chóru w czwartki o godz. 19.00.

9. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

10. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

11. Za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 1181 utworzono : 2017-11-12 10:03 Do góry