Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

Niedziela Trójcy Przenajświętszej - ogłoszenia duszpasterskie - 22 V 2016 r.

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Zakończenie w poniedziałek, 23 maja o godz. 18.00. Jerycho różańcowe to całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową.

2. W poniedziałek, 23 maja Msza Święta o godz. 18.00 - będzie sprawowana w intencjach próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.

3. W uroczystość Bożego Ciała Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz.: 7.30, 9.00, 10.30, 13.30 i 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.00.

4. Procesja eucharystyczna wyruszy po Mszy Świętej o godz. 10.30. Pierwszy ołtarz - przy plebanii, odpowiedzialna Grupa Modlitwy św. Ojca Pio; drugi ołtarz - przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach, odpowiedzialni: Legion Maryi i Odnowa w Duchu Świętym; trzeci ołtarz - przed posesją Integracyjnego Przedszkola Zdrowia, odpowiedzialne Matki w Modlitwie; czwarty ołtarz - przy kościele, odpowiedzialni: Żywy Różaniec i Radio Maryja;
Chorągwie i baldachim - niosą panowie z Męskiego Bractwa Różańcowego i Parafialnego Klubu Dyskusyjnego.

5. W sobotę, 28 maja przypada 35. rocznica śmierci Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W modlitwach polecajmy proces o beatyfikację Księdza Prymasa Tysiąclecia.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii oraz na Światowe Dni Młodych w Krakowie.

7. Kolejna akcja zbiórki makulatury na misje odbędzie się w dniach 27-28 maja br.

8. Wszystkim mamom z okazji przypadającego w Boże Ciało Dnia Matki, solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, życzymy wszelkich łask przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Korony Polskiej.

KSIĄDZ PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 786 utworzono : 2016-05-22 09:32 Do góry