Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

V Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 5 II 2017 r.

1. W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.

2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o godz. 19.00 - na plebanii.

3. Nauki przedślubne w środę, 8 lutego o godz. 19.00 - w salce nr 1.

4. Serdecznie zapraszamy mężczyzn na wspólnotową modlitwę różańcową - w piątek o godz. 18.30.

5. W sobotę, 11 lutego - z okazji wspomnienia Matki Bożej z Lourdes i XXV Światowego Dnia Chorego, Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych będzie sprawowana w naszym kościele o godz. 11.00.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy podczas kolędy za wspólną modlitwę, gościnność i ofiary złożone na cele diecezjalne i parafialne. Dziękujemy również za życzliwość dla ministrantów.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na fundusz „Pomocy Kościołowi w Potrzebie” i na Zakony Klauzurowe

8. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na półkolonie dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej.

9. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Daniela Bartosz, Helena Maliszewska, Czesław Wichów, Elżbieta Szukalska i Jan Smyczek. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. proboszcz i księża wikariusze
Drukuj cofnij odsłon: 660 utworzono : 2017-02-06 11:00 Do góry