Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

VI Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 12 II 2017 r.

1. We wtorek, 14 lutego czcimy św. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa - Patronów Europy. W tym dniu przypada również św. Walentego - patrona chorych na padaczkę.

2. W środę, 15 lutego liturgia Kościoła czci bł. Michała Sopoćko, spowiednika św. Siostry Faustyny Kowalskiej od Jezusa Miłosiernego.

3. Nauki przedślubne w środę - o godz. 19.00.

4. W czwartek, 16 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 procesja różańcowa do figury Świętego Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

5. W piątek, 17 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Święta i modlitwy o uzdrowienia fizyczne, uwolnienie z nałogów, lęków oraz ze zranień w poszczególnych okresach życia. Modlitwy poprowadzi Katolicka Odnowa w Duchu Świętym.

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na cele archidiecezjalne i parafialne.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. Msza Święta za zmarłych w styczniu będzie sprawowana we wtorek, 14 lutego o godz. 18.00.

9. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli śp.: Zygmunt Polewa, Helena Kaczmarek i Zygmunt Boms. Za wszystkich zmarłych, Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 638 aktualizowano: 2017-02-12 14:43 Do góry