Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

XV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 16.07.2017 r.

1. W sobotę, 22 lipca - po Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe. Jerycho różańcowe to całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową.

2. W niedzielę, 23 lipca - po Mszach Świętych będzie poświecenie pojazdów.

3. Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Inauguracja pielgrzymki będzie 29 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym. Pełna informacja o pielgrzymce oraz zapisach znajduje się na tronie internetowej pielgrzymki.

4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

5. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej parafii, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

6. Kolejna zbiórka makulatury na misje odbędzie się w dniach 28-29 lipca br.

7. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ I KSIĘŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 661 utworzono : 2017-07-20 22:46 Do góry