Sobota, 27 kwietnia 2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Sobota IV tygodnia okresu wielkanocnego

XV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie – 10.07.2016 r.

Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Inauguracja pielgrzymki będzie 29 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym. Istnieje również możliwość duchowego pielgrzymowania. Pełna informacja o pielgrzymce oraz zapisach znajduje się na plakacie oraz na stronie internetowej pielgrzymki.

1. W poniedziałek, 11 lipca czcimy św. Benedykta Opata, Patrona Europy.

2. W sobotę, 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach.

3. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i parafii.

4. Rodzinom, które przeżywają śmierć swoich bliskich, składamy wyrazy współczucia.

5. Msza Święta za zmarłych w czerwcu - będzie sprawowana we wtorek, 12 lipca o godz. 18.00.

6. Solenizantom, jubilatom, gościom i mieszkańcom naszej Parafii, oraz przebywającym na wakacjach w Szczecinie, życzymy wszelkich łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

KS. PROBOSZCZ i KSIEŻA WIKARIUSZE
Drukuj cofnij odsłon: 671 utworzono : 2016-07-10 20:06 Do góry