Sobota, 27 kwietnia 2024 r. imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Sobota IV tygodnia okresu wielkanocnego

XXV Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie - 21.09.2014 r.

- W dniach 27-28 września br. odbędzie się XXX Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, przeżywana pod hasłem „Polska odnawia małżeńskie śluby”. Z tej okazji w niedzielę, 28 września na Mszach św. małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie.

- W niedzielę, 28 września br. o godz. 15.00, w ramach Międzynarodowej Akcji Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata, modlitwa w intencji pokoju na świecie. W naszej parafii Koronkę odmówimy przy skrzyżowaniu: ul. Królowej Korony Polskiej i al. Wojska Polskiego oraz na Jasnych Błoniach - przy figurze św. Jana Pawła II.

1. We wtorek, 23 września - wspomnienie liturgiczne św. Ojca Pio. Modlitwa różańcowa o godz. 17.30. Msza Święta w intencji próśb i podziękowań przez wstawiennictwo św. O. Pio - o godz. 18.00.

2. Nauki przedślubne w środę o godz. 19.00.

3. Spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II - w niedzielę, 28 września o godz. 17.00 w auli Jana Pawła II.

4. Przypominamy, że do końca września zapisujemy kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum i starszych.

5. W sobotę, 11 października zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie i do Paradyża - dawnego klasztoru cystersów.

6. Za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

8. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką.

9. Kolejna zbiórka makulatury w piątek - 26 i w sobotę - 27 września.

10. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia. W minionych dniach do domu Boga Ojca odeszli: śp. Sylwia Witkowska i Zofia Ludźmierska. Dobry Jezu, a nasz Panie - daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

KS. PROBOSZCZ i KSIĘŻA WIKARIUSZE

Drukuj cofnij odsłon: 1190 aktualizowano: 2014-09-20 21:16 Do góry