Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

XXX Niedziela Roku - 23 X 2016 r. - ogłoszenia duszpasterskie Światowy Dzień Misyjny – „Ochrzczony to znaczy posłany”

Komunikat Kurii Metropolitalnej:
W Uroczystość Wszystkich Świętych zostaną odprawione Msze Święte według następującego porządku: w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym przy ul. Ku Słońcu o godz. 9.00, 12.00 i 15.00; na Cmentarzu Nowym przy ul. Bronowickiej o godz. 15.00. Z Kaplicy Głównej bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 12.00 wyruszy procesja modlitewna za zmarłych. We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada br., na Cmentarzu Centralnym przy grobowcu kapłańskim zostanie odprawiona Msza Święta o godz. 15.00. Przewodniczył jej będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. W tym dniu w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie Mszę Świętą o godz. 10.00. odprawi Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga, a o godz. 18.00 - Ksiądz Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz.

1. W piątek, 28 października - przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu będzie dodatkowe nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30 dla mężczyzn. Do udziały we wspólnotowej modlitwie zapraszamy wszystkich panów.

2. Serdeczne Bóg zapłać za dar serca na dzieła realizowane w naszej świątyni na większą chwałę Pana Boga i pożytek duchowy wiernych.

3. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia.

4. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach pod chórem. Wypominki można składać od skarbony przy obrazie Jezusa Miłosiernego.

5. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom, życzymy obfitych łask Bożych przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusz
Drukuj cofnij odsłon: 764 utworzono : 2016-10-23 21:36 Do góry