Piątek, 26 kwietnia 2024 r. imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda Piątek IV tygodnia okresu wielkanocnego

XXXIII Niedziela Roku - ogłoszenia duszpasterskie 15 XI 2015 r.

Informacje Kurii Metropolitalnej
Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga zaprasza Księży i delegacje wspólnot parafialnych do udziału w dorocznej liturgii ku czci Chrystusa Króla Wszechświata, która odbędzie się w sobotę, 21 listopada br., o godz. 11.00 w Bazylice Archikatedralnej. W uroczystości pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity wezmą udział Księża Biskupi z Metropolii Szczecińsko-Kamieńskiej.
Msza Święta będzie zarazem dziękczynieniem Bogu za zakończenie prac redakcyjnych nad dokumentami Synodu Metropolitalnego w kontekście 13. rocznicy sakry biskupiej Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi oraz 1. rocznicy ogłoszenia nominacji biskupiej Księdza Biskupa Henryka Wejmana.

1. W poniedziałek, 16 XI po Mszy Świętej o godz. 18.00 - procesja różańcowa do figury św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach. Modlitwę ofiarujemy w intencji ofiar zamachów terrorystycznych w Paryżu.

2. W czwartek, 19 listopada Msza Święta o godz. 18.00 - z błogosławieństwem relikwiami św. Joanny Beretty - Molli.

3. W piątek, 20 listopada o godz. 18.00 - Msza Święta będzie połączona z modlitwami o uzdrowienia. Takie nabożeństwa będą w naszej parafii w każdy trzeci piątek miesiąca. Modlitwy prowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka przykościelna na rzecz organizacji Dni Młodych w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016 r.

6. Wypominki za zmarłych codziennie o godz. 17.30.

7. Rodzinom, które przeżywają wydarzenia losowe składamy wyrazy współczucia.

8. Solenizantom, jubilatom, parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia przez wstawiennictwo Świętej Rodziny z Nazaretu.

Ks. Proboszcz i Księża Wikariusze

Drukuj cofnij odsłon: 896 utworzono : 2015-11-15 15:42 Do góry